Koge järgmise taseme mürasummutust!

Antud kõrvaklappide tehnoloogia võimaldab müra summutada paremini kui kunagi varem. Lisaks on kõrvaklappidel olemas adaptiivne helikontroll, hääljuhtimine ning puutetundlik juhtimine.

Kõrvaklapid Sony WH-1000XM3 Silver, juhtmevabad - Krauta.ee

Rohkem võimsust = Vähem müra

Uue HD mürasummutus protsessoriga QN1 on mürasummutustase märgatavalt tõusnud. Kui tavalised mürasummutavad klapid on kujundatud selliselt, et ta blokeeriks sõidukite häält siis Sony WH-1000XM3 mudel blokeerib ka tänaval jalutates tausthelisid. Lisaks on klappidel olemas atmosfäärirõhu optimeerimine, mis võimaldab parimat helikvaliteeti ka lennukiga lennates.

https://www.youtube.com/watch?v=qD-Yud_d1M8&feature=youtu.be

Kanna terve päev tundes täielikku mugavust

Pehmed ja survet vähendavad vahustatud uretaanist padjad aitavad ühtlaselt jaotada kõrvaklappide survet ning tagavat mugavustunde 24/7. Mugavust lisab veel kõrvaklappide kerge kaal ning sügavamad ja laiemad padjad.

sony audífonos bluetooth hi res noise cancelling wh 1000xm3 negro

Võimas aku – Muusika terveks päevaks

30h akukestvusega võite muusikat kuulata ka kõige pikematel sõitudel ilma, et klapid vahepeal laadimist vajaks. Isegi kui on vaja kiirelt laadida siis kiirlaadimine võimaldab 10 minuti laadimisega anda klappidele 5 tundi muusika mängimiseks.

 

Kui tunnete, et selliseid kõrvaklappe te otsinud oletegi siis endale sobiva värvi saate välja valida siit: https://caver.ee/kodutehnika-kategooriad/audio/korvaklapid/korvapealsed-klapid/