Whirlpool, ZEN tehnoloogia, 6 kg, sügavus 60 cm, 1200 p/min – Pealtlaetav pesumasin

406.25

• 6th Sense tehnoloogia kohandab dünaamiliselt iga konkreetse masinatäie sätteid, tagades nii laitmatu hoolduse kõikidele teie erinevatele riietele
• ZenTechnology
• Fresh Care
• Sujuvalt avanev luuk 

Laos saadaval : 1 Müüdud : 2

1 laos

Kuumakse alates 10.81 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Eeldatav kättetoimetamise aeg: 26.06.2024 Tootekood: TDLRBX6252BSEU Kategooriad: , ,

6th SENSE: ideaalne hooldus riietele
Whirlpooli intelligentne 6th Sense tehnoloogia tuvastab spetsiaalsete anduritega masinasse pandud pesukoguse ning seadistab automaatselt kõik parameetrid parima pesutulemuse saamiseks. Vali vaid kanga tüüp ja vajuta käivitusnuppu. Soovitatavad pesuaja, pesutemperatuuri ja tsentrifuugimiskiiruse näidud ilmuvad näidikule. 6th Sense jälgib pidevalt pesutsüklit ning tagab optimaalse pesutulemuse, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega ning soovitades kasutamiseks sobivat pesuainekogust.

ZenTechnology
Naudi vaikust. Uuenduslik ZEN tehnoloogia asendab traditsioonilise rihmajami suure suutlikkusega veomootoriga, mis paneb trumli vahetult pöörlema. See tähendab väiksemat vibratsiooni ja tsentrifuugimiskiirust ning tavalisest suuremat rahu ja vaikust.

Hügieeniline 60 °C
Uus hügieeniline 60 °C programm on 150 minuti pikkune tsükkel, mis eemaldab õrnalt ja tõhusalt 99% bakteritest*. * Testinud SSOG: suudab eemaldada täiskoormusel kuni 99% bakteritest.

Fresh Care
Tänu õrnale tsentrifuugimisele pesuprogrammi lõpus jääb pesu alati pehmeks ja värskeks.

Sujuvalt avanev luuk 
Lihtne täitmine ja tühjendamine. Whirlpooli pesumasina sujuvalt avanev luuk muudab pesu masinasse paneku ja masinast välja võtmise lihtsamaks kui kunagi varem.

Trummel üles 
Lihtne tühjendamine. Drum Up funktsioon tõstab tsükli lõpus trumli automaatselt üles, et pesumasinast oleks pesu lihtne välja võtta.

Kaal 57 kg
Mõõtmed 700 × 450 × 940 mm
Tootekood

TDLRBX6252BSEU

EAN

8003437051012

Tootja

Värvus

Pikkus (mm)

Laius (mm)

Kõrgus (mm)

Esita küsimus