Whirlpool 6th Sense Control 372 L, hall – Külmik

371.99

• 6th Sense tehnoloogia 
• Kiirjahutus
• Elektrooniline juhtimine 
• LED-valgustus 

Laos saadaval : 3 Müüdud : 2

3 laos

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 04.07.2022 Tootekood: W5911EOX1 Kategooriad: , , ,

6TH SENSE CONTROL
Tehnoloogia, mis taastab kiiresti ideaalse temperatuuri.
6th SENSE tehnoloogia jälgib pidevalt temperatuuri väliskeskkonnast (näiteks ukse avamisest) tingitud muutusi ning taastab kiiresti ideaalse säilitustemperatuuri nii külmiku- kui sügavkülmikuosas.

FRESH BOX
Loob ideaalsed tingimused puu- ja köögiviljade säilitamiseks. Sahtel puu- ja köögiviljade säilitamiseks.

KIIRE JAHUTAMINE
Kiire jahutamine. Külmiku sisetemperatuur langeb viivitamata, kui panete sellesse uut toitu. Sisseehitatud andurid kohandavad automaatselt jahutamistemperatuuri madalat energiatarvet ja tavalisest kauem kestvat värskust tagades.

ELEKTROONILINE JUHTSÜSTEEM
Absoluutselt perfektne talitlus. Sellel Whirlpooli külmik-sügavkülmikul on elektrooniline juhtsüsteem, mis tagab parameetritele alati korrektsed sätted, kindlustades nii laitmatu talitluse ja temperatuurikontrolli.

LED-VALGUSTUS
Laitmatu valgustus. Energiatõhusad LED lambid valgustavad ühtlaselt kogu külmikukambrit, muutes teile nii otsitava leidmise lihtsamaks.

LESSFROST
Unustage härmatise teke. Uuenduslik LessFrost tehnoloogia rakendab ainulaadset aurustit, mis on “mähitud” ümber sügavkülmikukambri, mitte ei paikne sügavkülmikukambris sahtlite vahel, tagades nii tavalisega võrreldes härmatise tekke drastilise vähenemise.

Kaal 73 kg
Mõõtmed 730 × 640 × 2075 m
Tootekood

W5911EOX1

EAN

8003437903373

Tootja

Värvus

Pikkus (mm)

Laius (mm)

Kõrgus (mm)

Esita küsimus