Nõudepesumasin Whirlpool (14 nõudekomplekti)

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 104.59

347.99

Laos saadaval : 3 Täna ostetud : 0

3 laos (saab järeltellida)

Eeldatav kättetoimetamise aeg: 29.01.2021 Tootekood: WFC3C33FX Kategooriad: , ,

• 6th Sense – Spetsiaalne andur hindab nõude määrdumisastet ja valib automaatselt kõige tõhusama ja ökonoomsema pesutsükli.
• MultiZone – Kui pestavaid nõusid ei ole palju, võib vee, elektri ja pesuvahendi säästmiseks kasutada poole koguse tsüklit
• Reguleeritav ülemine korv
• Viitstart

MODULAARNE KOLMAS REST
Kolmas rest sobib ideaalselt söögiriistadele ja sellel on liugmoodulid, mis võimaldavad ülemisse resti lihtsalt ka kõrgemaid esemeid panna.

6TH SENSE TEHNOLOOGIA
Eelpesu ei ole vaja. 6th SENSE tehnoloogia tagab laitmatu pesutulemuse ilma eelpesu, leotamise ja käsitsi küürimiseta ning vähendab samas efektiivselt veetarvet ja kulusid.  
              
NATURALDRY
Ukse automaatne avanemine programmi lõpus tagab parema ja loomulikuma kuivamise. See süsteem tagab suurema energiatõhususe ja parema kuivatustulemuse.

VIITSTART
Sulle sobivaks kohandatud. Viitstardi funktsioon võimaldab seadistada nõudepesumasina tsükli käivituma Sulle kõige sobivamal ajal, säästes nii aega kui energiat.

LOODUSSÕBRALIK
Erakordne kokkuhoid. 6th SENSE EcoFriendly tehnoloogia rakendab intelligentseid andureid pesutsükli pidevaks jälgimiseks ja määrdumisastme tuvastamiseks ning vastavalt sellele ressursside kasutamise kohandamiseks. Naudi laitmatut pesutulemust, säästes samas kuni 50% energiat, vett ja aega* (*6th SENSE programmide minimaalse ja maksimaalse ressursitarbe võrdlus.).

PAINDLIKUD PESUVÕIMALUSED
Ideaalne ruumihaldus. Modulaarsed restid ja kokkukäivad toed võimaldavad nõudepesumasina pesukambris olevat ruumi oma vajadustele vastavalt ümber kohandada.

14 NÕUDEKOMPLEKTI
Kogu ruum, mida vajad. Sellesse Whirlpooli nõudepesumasinasse mahub korraga 14 mitmekülgset nõudekomplekti, et Sul oleks alati tagatud kogu pesuruum, mida vajad.

FLEXISPACE
Disaini ruum oma vajadustele vastavaks. FlexiSpace süsteemi modulaarseid korve saab nõudepesumasinas vastavalt vajadusele vabalt ja lihtsalt ümber paigutada.

EEMALDATAV ÜLEMINE REST
Eemaldatav ülemine rest. Nõudepesumasina eemaldatav ülemine rest võimaldab Sul tekitada masinasse vajaduse korral lisaruumi ning pesta lihtsalt ka tavatu kujuga esemeid.

VAIKNE
Vaikne talitlus. See Whirlpooli nõudepesumasin on disainitud tagama laitmatut pesutulemust madalaima võimaliku müratasemega.

Kaal 49.0000 kg
Mõõtmed 0.6750 × 0.6150 × 0.9100 m
Tootja

Tootekood

WFC3C33FX

EAN

8003437612800

Esita küsimus