Kirjeldus

Uskumatult kaasahaarav heli ja värvikad rütmid jõuavad sinuni kõikjal tänu SRS-XB41 kaasaskantavale kõlarile. Oma lemmikmuusikat saad nüüd kuulata võimekate bassihelidega ning koosviibimised sõpradega muudavad meeldejäävamaks Sony LIVE SOUND, Party Booster ja kõlari vilkuvad tuled.
• EXTRA BASS™ bassihelid koos ruumika LIVE SOUND helirežiimiga
• Sisseehitatud heliefektid Party Boosteriga
• Loo meeleolu vilkuvate tuledega
• Vee- ja tolmukindel (IP67 kaitseaste)
• Kuni 24 tundi aku tööaega

LIVE SOUND
SRS-XB41 kõlarielemendid on loodud esitama võimalikult loomutruud kolmedimensioonilist heli. Nurga alla asetatud elemendid ja uus DSP signaalitöötluse tehnoloogia loovad laiema helipildi, mis omakorda tagab nauditavama kuulamiskogemuse eriti välitingimustes.

Party Booster
Koputa oma kõlari erinevatele osadele ja lisa nii huvitavaid helisid – skrätsimine, soolotrumm, basstrumm või cowbell. Helitugevust saad juhtida vajutuse intensiivsusega. Kerge puudutus laseb sinu löökpillil kõlada vaiksemalt, kõvema löögi jaoks koputa aga tugevamini.

Efektne valgus
Ilma korraliku valgustuseta ei ole kunagi nii lõbus ja SRS-XB41 pakub just seda, mida vajad – vilkuvad tuled, mis sünkroniseeruvad sinu lemmikmuusika rütmidega.

Wireless Party Chain – muuda muusika võimsamaks
Naudi sama laulu mitmest kõlarist Wireless Party Chain tehnoloogia abil. Ühenda omavahel kuni 100 juhtmevaba kõlarit kasutades Bluetooth® tehnoloogiat ja naudi kuidas nende kõigi esitused ning valgusmäng omavahel sünkroniseeruvad.

Sony | Music Center rakendus – juhi oma pidu
Sony | Music Center rakenduse abil saad esitusi kontrollida kasvõi otse tantsupõrandalt kasutades selleks oma nutitelefoni. Rakendusest saad valida parimad esitusloendid, esitusjärjestuse ja muuta valgusmustreid või helirežiime.

Veekindel konstruktsioon
IP67 kaitseaste tähendab seda, et võid SRS-XB41 kõlari kasvõi vette pista. Tänu Jaapanis toodetud eksklusiivsele kattematerjalile võid seda isegi puhastada lihtsalt vee all loputades.

Täielikult tolmukindel
Lisaks veekindlusele võid kõlari muretult võtta kaasa nii randa, metsa, kõrbe või kuhu iganes soovid, sest see on ka täielikult tolmukindel.

Alati roostevaba
SRS-XB41 on lisaks kõigele veel roostekindel, mis tähendab, et see näeb alati hea välja.

USB liides
Kas sinu nutitelefon hakkab tühjaks saama? Ühenda see Sony kõlariga ja telefoni aku hakkab laadima. Ära lase esitustel nii lihtsalt lõppeda.

Aku terveks päevaks
24-tunnine aku tööaeg tähendab, et SRS-XB41 suudab pidutsega isegi kauem kui ilmselt sinagi.

USB true
Bluetooth true
3,5 mm heli sisend true
valjuhääldite arv 2
aku tööaeg kuni 24 h
veekindel true
kõrgus 10.4
sügavus 10.5
laius 29.1
kaal 1500
NFC true

Lisainfo

Kaal 2.0200 kg